Składanie zamówień

Chcesz złożyć zamówienie na odbiór odpadów niebezpiecznych takich jak baterie, akumulatory czy katalizatory? Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły: dogodny dla Ciebie termin, godzinę, wycenę. Dostosujemy się do Twojego grafiku, aby usługa nie generowała problemów logistycznych. Jeśli złom ma być odebrany z zakładu pracy, przyjedziemy do niego po zamknięciu lub w czasie, gdy będzie w nim przebywała niewielka ilość pracowników bądź klientów, aby nie zaburzać wypracowanego rytmu dnia.

Formularz kontaktowy

W wiadomości możesz napisać szczegółowe informacje na temat odbioru takie jak:

 • rodzaj materiałów,
 • ilość odpadów,
 • preferencje dotyczące terminu odbioru,
 • informacje na temat nietypowych rozwiązań np. przy wjeździe do firmy.

W formularzu możesz zawrzeć również pytania. Nasi pracownicy udzielą na nie odpowiedzi, a w razie wątpliwości zaproponują korzystne rozwiązania.

W zakładce do pobrania znajdziesz dokumenty, które potwierdzają legalność prowadzonych przez nas działań w związku z transportem i zbieraniem odpadów uznanych za niebezpieczne dla środowiska.

 


  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.scrab-recykling.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Scrab Recykling Sebastian Borkowski Michał Owczarski Spółka Jawna Górczewska 216 01-460 Warszawa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@scrab-recykling.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

  Transport odpadów lub samodzielne dostarczenie złomu

  Możesz zamówić transport odpadów lub samodzielnie dostarczyć je do naszej firmy. Ważne jest to, aby na czas transportu zabezpieczyć materiały przed uszkodzeniami mechanicznymi i nie wystawiać ich na działanie nadmiernie wysokich temperatur. Te mogą doprowadzić do awarii czy rozszczelnienia systemów, których skutkiem będzie przedostanie się szkodliwych substancji do środowiska. Pamiętaj też, że uszkodzonych elementów nie powinieneś przewozić sam, lepiej zlecić do rzetelnej firmie. Jeśli skorzystasz z naszego, darmowego, transportu, osobiście zadbamy o przestrzeganie procedur bezpieczeństwa. Zapraszamy do współpracy.