Kontakt z firmą Scrab Recykling

Interesują Cię warunki dłuższej współpracy czy jednorazowego odbioru zużytych akumulatorów? Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących oferty naszego skupu złomu akumulatorowego? A może już jesteś zdecydowany i chciałbyś umówić dogodny termin transportu? Zapraszamy do kontaktu w najwygodniejszy dla Ciebie sposób:

  • telefonicznego – zadzwoń pod numer +48 572 674 101
  • e-mailowego – napisz do nas na biuro@scrab-recykling.pl
  • przez formularz kontaktowy
  • osobistego – zapraszamy do naszego biura, mieszczącego się pod adresem: ul. Górczewska 216 01-460 Warszawa

Pracujemy w dni powszednie od 8:00 do 16:00.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy propozycję współpracy. Przyjmujemy złom akumulatorowy w każdej ilości. Oferujemy bezpłatny transport zużytych akumulatorów. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski.


    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.scrab-recykling.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Scrab Recykling Sebastian Borkowski Michał Owczarski Spółka Jawna Górczewska 216 01-460 Warszawa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@scrab-recykling.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny